Vsetín potřetí v sezóně nezvládl samostatné nájezdy

Václav Trávníček • 25.10.2009

Třikrát během úvodních jedenácti zápasů dovedli vsetínští hokejisté utkání do samostatných nájezdů a třikrát v nich nedokázali uspět. Penaltová ruleta se jim nezdařila ani v neděli v Novém Jičíně, odkud si odvážejí pouze bod za remízu 1:1 v základní hrací době. Tu Valachům vystřelil Josef Štraub gólem v power play jedenáct vteřin před sirénou. Turné VHK po venkovních štacích pokračuje ve středu zápasem v Orlové.

- 11.kolo ne 25.10.18:00
HK Nový Jičín
2:1sn(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 23. Andrýsek (Toman, Uhlár), rozhodující sam. nájezd Toman - 60. Štraub. Vyloučení: 6:7 navíc Pšeja (VSE) 5 min. + OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
HK Nový Jičín: Slovák (Kozák) - Andrýsek, Petružálek, Hruška Pe., Hruška Pa., Gulda st., Pelikán - Sluštík, Macháček, Skaloš - Zedník, Pavlačka, Částečka R. - Tomášek, Toman M., Uhlár - Toman R.
VHK ROBE Vsetín: Plšek – Šimek, Rajnoha, Matula, Tomis, Haschka, Zavrtálek, Pšeja - Štraub, Tesařík, Mokrejš - Sakrajda, Ševčík, Ondráček - Klabačka, Knebl, Matějka - Mikeš, Vaněk