Čechmánek nastoupí proti Zlínu

Aleš Koňařík • 17.08.2004

V s e t í n – S Romanem Čechmánkem v brance vyjedou vsetínští hokejisté do přípravného zápasu s mistrovským týmem HC Hamé. Čechmánek se na domácím ledě představí poprvé od finálové série se Spartou v ročníku 1999/2000. Hráči ze zámoří mají povolen start ve třech přípravných zápasech, Čechmánek poprvé nastoupil již na turnaji Rona Cup proti Dukle Trenčín.

V inovovaném kádru Zlína zkouší štěstí útočník Martin Ambruz, kterému Vsetín neprodloužil smlouvu. Ambruz na sebe upozornil dvěmi brankami proti Trenčínu, na trenčínském turnaji skončilo zlínské mužstvo třetí za Třincem a Vsetínem. Zlín stejně jako Vsetín hodlá v případě výluky v NHL angažovat zvučné posily: obránce Romana Hamrlíka z N.Y.Islanders a „bluesmana“ Petra Čajánka.

Kromě obvyklých hráčských rošád zapracovali ve Zlíně přes léto na zázemí stadionu. Pod strop haly byl zavěšen jumbotron a po vzoru Sazka arény vybudovány luxusní sky-boxy. Odveta úterního duelu se hraje v pátek na stadionu Luďka Čajky.

Sestavy v posledním zápase:

Zlín: Murín - Hamrlík, Blaťák, Nosek, Zubíček, Tesařík, Galvas, Lučka, Vosátko – Balaštík, Leška, Kováčik - Ambruz, Kristek, Mokrejš – Okál, M. Čech, Záhorovský – Stejskal, Balán, Kubiš.

Vsetín: Plšek (Masný) – Jaškin, Frolo, O.Němec, Gřegořek, Hrabal, Nedbálek, Horák – Korotvička, Mar.Dubec, Brynecký – Demel, Brabenec, Pavliš – Selingr, Kovář, Vak – Stantien, Gengel

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno