Další pondělí a další zápas. Vsetín míří do Litoměřic

Redakce • 24.09.2018

Už sedmým kolem pokračuje Chance liga. Vsetínští hokejisté se třetí pondělí po sobě vydávají k zápasu. Tentokrát je čeká projekt Dukla v Litoměřicích. Oba celky v minulém kole naplno bodovaly. Litoměřice v závěru zápasu otočili stav skóre a v Porubě zvítězili za tři body. To naopak Vsetín závěrečný nápor Třebíče ve svém sobotním utkání ustál a také získal tři body. Nyní se oba celky postaví proti sobě. Kdo naváže na vítězství z minulého kola?

Litoměřice před sezonou vyměnily trenéra. Miloše Říhu mladšího nahradil na střídačce David Bruk. Litoměřice prozatím odehrály pět zápasů, jelikož již jedno kolo měly volné. Tým Davida Bruka se již třikrát radoval z vítězství. Poraženi zůstali pouze v Havířově a v Třebíči. Valaši si budou muset dávat pozor na Fina Markuse Korkiakoskiho, který je s devíti body (1+8) na špici bodování.

O bod méně je za ním Martin Kadlec (5+3) a Jan Kloz (3+5). V bráně se v dobrém světle předvádí Tomáš Král s průměrem 2,25 branek na zápas s úspěšností zákroků 92,48%. Valaši stále musí počítat početnou marodku, ale v utkání s Litoměřicemi by se měl objevit již uzdravený Mitchell Theoret. Kdo dosáhne na tři body? Utkání startuje v 18:00.