Další posilou útočník Sebastian Gorčík. Doktor míří k Pirátům

Redakce • 18.10.2019

Z Karlových Varů na Valašsko míří další posila pro Vsetín. Zelenožlutý dres už v sobotním zápase proti Litoměřicím oblékne Sebastian Gorčík, který bude na Lapači hostovat do konce roku s opcí do konce sezony. Totožný scénář stihl i Jakuba Doktora, který naopak ze Vsetína putuje do Chomutova. „Příchod Sebastiana Gorčíka je reakcí na zranění Davida Březiny a aktuální výsledky. Slibujeme si od něj, že oživí naší ofenzívu,“ říká jednatel klubu Daniel Tobola

Čtyřiadvacetiletý Sebastian Gorčík je přes svůj stále mladý věk již zkušeným hráčem. V extralize má za sebou již 188 zápasů, ve kterých zapsal 26 (13+13) bodů. V extraligovém týmu Karlových Varů letos neměl vytížení, a proto zamířil na hostování do Sokolova, kde stihl pět zápasů s bilancí 5 (4+1) bodů. Fanoušci Vsetína se jej mohou pamatovat z předloňské sezony, kdy v dresu karlovarské Energie bojoval proti Vsetínu ve WSM lize a později i ve čtvrtfinále playoff. Lapač bude nyní jeho domácím stadionem. Fanoušci mohou novou posilu Valachů sledovat už v sobotním zápase s Litoměřicemi.

»Profil Sebastiana Gorčíka na serveru eliteprospects.com

Tým Vsetína naopak opouští Jakub Doktor, který bude hostovat do konce roku v týmu Pirátů z Chomutova. Rodák z Jindřichova Hradce stihl odehrát za Vsetín osm zápasů s bilancí jedné asistence.