Hledáme statistiky pro domácí zápasy WSM ligy

Filip Bazala • 13.08.2017

WSM liga přichází s novinkou, kterou pravděpodobně znáte už z extraligy. Jde o podrobné statistiky zápasů, kde můžete sledovat ice-time jednotlivých hráčů, střely, úspěšnost na vhazování a hity. Přesně takové informace budou sbírány i při zápasech Vsetína. Na zápasy na Lapači tedy hledáme tým lidí, kteří by tyto statistiky zpracovávali.

Hledáme lidi, kteří by pravidelně byli na zápasech Vsetína a tyto statistiky sbírali. Vše probíhá za pomoci tabletů, ve kterých je nainstalována speciální aplikace k této činnosti. Během zápasů sbírá statistiky celkem 6 statistiků (5 lidí má tablet a 6. člověk funguje jako pomocník). Potřebujeme vytvořit tým o 8-10 lidech (vyšší počet z důvodu zastupitelnosti v případě nemocí apod.). Potřebujeme tedy spolehlivé a časově flexibilní jedince, kteří by byli ochotní být na každém domácím zápase Vsetína. Je třeba také trochu rozumět hokeji a být schopen pracovat s tabletem.

Případní vážní zájemci se prosím hlaste na tento mail redakcevsetin1@gmail.com a do předmětu uveďte "statistika".

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov