Mladší žáci ovládli mezinárodní turnaj v Letňanech

Redakce • 13.08.2018

Mladší žáci o víkendu zavítali na mezinárodní turnaj v Letňanech, kde nebyli favority na zisk trofeje, ale to se nakonec doopravdy podařilo! Svěřenci trenéra Miroslava Baruse ve finále porazili americký celek a zpátky na Valašsko tak odjížděli s radostí ve tváři. V pěti zápasech na turnaji nepoznali přemožitele a mohli se tak zaslouženě radovat z prvního místa. Dobrá práce!

Zápasy Vsetína na turnaji

• VHK – Pro Ambitions East (USA) – 10:1 (skupina)
  • Haukat White (FIN) – VHK 2:4 (skupina)
  • VHK – Crazy hockey (CZE) – 6:1 (skupina)
  • Letňany – VHK 1:5 (skupina)
  • VHK –  Pro Ambitions West (USA) 2:5 (finále)

Sestava VHK

• Vilém, Mikulka – Šedlbauer, Kunčický, Ostrčil, Zeťák – Zezulka, Javorský, Novotný, Kovář, Zigmund, Zálešák, Adámek, Stodůlka, Kučerňák.

Hodnocení trenéra

• „Zvítězili jsme díky naší kolektivní hře, podpořené skvělými výkony gólmanů, kteří nás v každém zápase podrželi. Díky jejich podpoře jsme se prosazovali i v útoku. Výsledky zápasů úplně neodpovídají předvedené hře.“ řekl k turnaji trenér Miroslav Barus.

Foto: Petra Javorská