Vstupenky online

Luboš Rob hráčem sezony!

Redakce, hokej.cz • 12.06.2019

Historicky prvním vítězem ceny pro nejlepšího hráče Chance ligy a držitelem ceny Tomáše Zelenky se stává vsetínský Luboš Rob! Vsetínský útočník ovládl bodování základní části Chance ligy a také se stal nejlepším střelcem soutěže. Pro sportovní manažery klubů z ligy to byly asi nejpádnější argumenty při volbě nejlepšího hráče sezony.

Luboš Rob byl již dříve vyhlášen nejlepším útočníkem sezony. Byl silným adeptem i na celkové vítězství v anketě o nejlepšího hráče soutěže a to se nyní naplnilo. Jeho náskok v hlasování byl jasný a cenu Tomáše Zelenky tak dostává zcela zaslouženě. Luboše Roba však neocenili jen sportovní manažeři v Chance lize, ale i Extralize, odkud mu už během sezony chodily nabídky na angažmá ve vyšší soutěži. Jednu z nich se nakonec rozhodl vyslyšet a od letní přípravy se připojil k týmu Plzně.

Rob, který přišel na Lapač před sezonou z Českých Budějovic, pomohl i k týmovému úspěchu: Vsetín zakončil základní část na druhém místě. Spolu s Robem tvořili nejlepší lajnu soutěže kapitán Vít Jonák, centr Antonín Pechanec a obránci Jakub Teper s Ondřejem Slováčkem. Vsetínský útočník vyhrál kanadské bodování Chance ligy (39+26) a zároveň byl nejlepším střelcem základní části. Jeho 39 gólů je navíc druhým nejlepším počinem v historii soutěže.

Vítězný návrh ceny Tomáše Zelenky pro nejlepšího hráče Chance ligy

Přehled individuálních cen za sezonu 2018/2019