OBRAZEM: Suchou přípravu zakončil VHK fotbalovým utkáním ve Zděchově

Klub • 30.06.2014

Potřetí a naposledy obuli vsetínští hokejisté v rámci suché přípravy kopačky. Po turnajích na stadionu v Tyršově ulici a v Semetíně zamířili v pátek do Zděchova, kde završili první fází přípravy na novou sezonu. V krásném prostředí Javorníků změřili síly proti místnímu TJ Sokol, hrajícímu fotbalovou IV. třídu, a zvítězili 6:1. Podívejte se na fotografie!

Společná fotografie pátečních soupeřů - TJ Sokol Zděchov a VHK Vsetín.

V dresu vsetínského A-týmu nastoupilo i několik hostů - na fotografii klubový šéftrenér Luboš Jenáček a bývalý hráč Radek Hambálek.

Fotbalové utkání se hrálo v krásném prostředí Javorníků. Vsetínští hokejisté nakonec vyhráli 6:1.

Chvíle odpočinku na střídačce - zleva hráči Daniel Vaněk, Zbyněk Žabčík a David Vítek.

Po skončení fotbalového zápasu následoval společenský program...

...kterého se zúčastnili hráči obou týmů. Hokejisté VHK tímto zakončili suchou část letní přípravy, na led poprvé vyjedou zkraje srpna.