Tomáš Frolo ukázal mistrovský pohár dětem ve vsetínské nemocnici

Klub • 09.07.2015

Bývalý vsetínský hráč a odchovanec Tomáš Frolo zavítal s mistrovským pohárem na dětské oddělení vsetínské nemocnice. Svojí návštěvou potěšil nejen zdravotní personál oddělení, ale především jeho nejmenší pacienty. Děti, které si díky zdravotním neduhům nemohou užívat volna letních prázdnin, byly příjemně překvapeny nečekanou návštěvou s unikátním pohárem.

Tomáš Frolo přinesl všem ukázat Masarykův pohár, který vybojoval v dresu Litvínova v letošním finále extraligy proti Třinci. Děti si mohly pohár osahat, vzhledem k jeho váze 19 kg to na zvedání nad hlavu nebylo, ale společné foto s Tomášem a pohárem bude jistě unikátním zážitkem těchto prázdnin.

Všichni si krátkou návštěvu nemocnice užili a snad i tento zážitek malým pacientům pomůže k jejich rychlému uzdravení.

Další možnost podívat se a vyfotit s mistrovským pohárem budou mít všichni fanoušci v pátek 17.7. odpoledne na Dolním náměstí před Restaurací u Lva.

O této akci vás budeme na našich stránkách blíže informovat v následujících dnech.

Fotogalerie: