Vstupenky online

V šestém kole přijede Mountfield České Budějovice

Jan Hrbáček • 18.09.2006

V s e t í n - Na Lapači se v rámci úterního extraligového kola představí hokejisté Českých Budějovic, kteří po pěti kolech okupují s deseti body čtvrtou příčku tabulky. Naopak Valaši po smolné prohře v Liberci klesli až na jedenácté místo. Výsledky Vsetínských jsou dosud jako den a noc. Zatímco v domácím prostředí ještě nebyli poražení, na hříštích soupeře se stále nedaří urvat nějaký ten bod. Dokáží Valaši navázat na dobré výkony z předchozích utkání? Dozvíme se to v úterý od 17:00.

HC Mountfield České Budějovice

S novým názvem HC Mountfield vstoupili do letošního ročníku O2 extraligy jihočeští hokejisté. Kádr přes léto nedoznal mnoha změn a tak v jeho dresu uvidíme známá jména jako Petr Gregořek, Kamil Brabenec, Tomáš Vak, Michal Hudec nebo Ondřej Veselý. Všichni tito hráči ve Vsetíně nějakou dobu působili a budeme zvědavi, jakým způsobem naloží s jistě zvýšenou motivací.

Hokejistům Budějovic se zatím velmi daří a to jak výsledkově, tak herně. Dokázali zvítězit ve čtyřech z pěti utkáních, tři body ztratili stejně jako Vsetínští s Libercem. Vzájemné zápasy obou týmů v loňském ročníku znamenaly čtyři vítězství pro České Budějovice.

Jihočechům bude v úterý chybět obránce Zdeněk Kulták a forvard Václav Nedorost, Valachy zase trápí čtveřice zraněných obránců Michal Horák, Guntis Galvinš, Lukáš Bolf a Igor Bobček. Trenéři Vlach s Kopřivou zřejmě doplní mužstvo z juniorky, ale uvažují také o střídavém startu některého hráče z nižší soutěže. V zelenožlutém dresu by se mohl objevit například Dušan Brincko ze Sarezy Ostrava, o kterém se právě v této souvislosti mluvilo před startem sezóny.

Vsetín vs. České Budějovice 05/06

Vsetínská hokejová a.s. - HC České Budějovice 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Branky: 31. Tomík (Demel, Hruška R.), 52. Květoň (Štefanka, Ivan) - 7. Kotrla (Vak), 27. Brabenec (Kopecký), 44. Gřegořek (Hudec), 47 Kotaška (Šimánek, Hübl).

HC České Budějovice - Vsetínská hokejová a.s. 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
Branky: 38. Gřegořek (Krátoška), 40. Posmyk (Krátoška) - 19. Valko.

Vsetínská hokejová a.s. - HC České Budějovice 2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Branky: 12. Dubec (Zdráhal, Rob), 47. Janeček (Demel) - 12. Kotrla (Vak, Šimánek), 38. Posmyk, 64. Vak (Vydarený).

HC České Budějovice - Vsetínská hokejová a.s. 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Branky: 16. Brabenec (Posmyk, Veselý), 43. Šimánek (Kotrla), 50. Brabenec, 55. Šimánek (Sailer), - 23. Rob (Kučný, Hrabal), 39. Dubec (Jenáček, Rob).

Pravděpodobné sestavy

Vsetínská hokejová: Štefl - Hrabal, Kučný, Štach, Ostrčil, Pokora, Stříteský - Grill, Stantien, Demel - Dubec, Sakrajda, Rob - Škoda, Sabol, Duba - Davídek, Berzinš, Kraus.

České Budějovice: R. Turek - Gřegořek, Toman, Mucha, Posmyk, Vágner, Vydarený, Macháček - Brabenec, Šimánek, M. Hudec - Sailer, V. Hübl, Kotrla - Veselý, Vak, Hřebejk - L. Květoň, Mertl, Gulaš.

banner pod článkem
×
Dnes v 19:15 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Technika Brno