Vstupenky online
(20.8.) Příprava: Havířov - Vsetín 5:1 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1450 (21.8.)

Ve čtvrtek proběhnou schůzky s rodiči směrem k letní přípravě

Redakce • 25.04.2018

AKTUALIZOVÁNO 13:15: Vedení klubu společně s trenéry mládeže stanovilo obsazení realizačních týmů mládežnických kategorií. Blíží se začátek letní přípravy a k této příležitosti svolává klub schůzku s rodiči, která se uskuteční ve čtvrtek odpoledne na zimním stadionu na Lapači. V článku se dočtete, který trenér má na starost danou kategorii a v kolik hodin je v jejím případě na Lapači sraz. Těšíme se na vás.

Kategorie Přípravka + 1. třída

Hlavní trenér: Forch Libor
Kontakt: 602 547 516
Termín schůzky s rodiči: Čtvrtek, 26. 4. 2018, 17:00 hod. – ZS Vsetín (sraz u hlavního vchodu ZS)

Seznam hráčů: Dukátník Martin, Forch Tomáš, Jančina Vojtěch, Januš Jan, Jenáčková Tereza, Křiva Jan, Machala Daniel, Mikulenčák Dominik, Mrlina Jan, Navláčil Petr, Opletal Tomáš, Pinďák Martin, Šťastný Ondřej, Trčka Jan, Trčka Mikuláš, Vráblík Hugo, Zalaba Viktor, Žárský Sebastian, Žíla Adam, Adamec David, Kořístka Šimon, Kubíček Miroslav, Laštovica Vítek, Machalec Tobiáš, Tkadlec Tobias, Ašer Daniel, Baloun Adam, Křiva Kryštof, Matušů Ondřej, Němec Matěj, Pavelka Šimon, Polčák Adam, Tichánek Tobias, Trčka Filip.

Kategorie 2. třída

Hlavní trenér: Podešva Jan
Kontakt: 732 111 402
Termín schůzky s rodiči: Čtvrtek, 26. 4. 2018, 18:30 hod. – ZS Vsetín (sraz u hlavního vchodu ZS)

Seznam hráčů: Bárta Vít, Bubela Tomáš, Burgon Adam, Dorňák Daniel, Dostál Vojtěch, Dubec Dominik, Fuchs Štěpán, Hořelica Ondřej, Hromada Tobias, Hřava Petr, Chovanec Daniel, Chovanec Martin, Kandra Denis, Kostka Antonín, Lenomar Ondřej, Mikula Petr, Mikuš Václav, Mišurec Denis, Ondrašík Marek, Pavelka Jan, Polanský Kryštof, Polčák Tomáš, Tkadlec Mathias, Whitty Caley, Změlík Jan.

Kategorie 3. třída

Hlavní trenér: Podešva Jan
Kontakt: 732 111 402
Termín schůzky s rodiči: Čtvrtek, 26. 4. 2018, 18:00 hod. – ZS Vsetín (sraz u hlavního vchodu ZS)

Seznam hráčů: Macíček Marian, Randýsek Pavel,Zezulka Tomáš, Koňařík Petr, Kostrbel Vojtěch, Malý David, Šimek Jiří, Žák Jakub, Hanák Vít, Holubcová Adélka, Jurčík Samuel, Kret Filip, Marančáková Nicol, Ševčíková Natálie, Hradil Jakub, Matkovič Nikola, Ondruch Lukáš, Frolo Matěj.

Kategorie 4. třída

Hlavní trenér: Kuneta Tomáš
Kontakt: 776 222 268
Termín schůzky s rodiči: Čtvrtek, 26. 4. 2018, 17:00 hod. – ZS Vsetín (sraz u hlavního vchodu ZS)

Seznam hráčů: Vyškovský Lukáš,Čech Kryštof, Černý František, Děckuláček Šimon, Dostál Antonín, Drozd Sebastian, Fabián Martin, Jašek Dominik, Koňařík Filip, Křenková Daniela, Křiva Lukáš, Martinková Klára, Melicharik Marek, Spitzer Daniel, Šedlbauer Jakub, Šmigura Adrian, Zádrapa Jakub, Mišurec Alexej, Ščuka Samuel, Pastorčák Tomáš, Bláha Pavel, Šturala David, Ibříšek Libor, Planka Jan, Martinka Tomáš, Náhlý Tobiáš, Pončík Adam.

Kategorie 5. třída

Hlavní trenér: Tesařík Daniel
Kontakt: 604 790 445
Termín schůzky s rodiči: Čtvrtek, 26. 4. 2018, 17:30 hod. – ZS Vsetín (sraz u hlavního vchodu ZS)

Seznam hráčů: Kocyan Richard,Žižka Sebastian, Machala Jakub, Hába Jan, Hrtáň Ondřej, Krsek Tadeáš, Křiva Radim, Malý Lukáš, Matyaštík Max, Mikulka Tomáš, Skandera Matěj, Surý David, Vašička Petr, Vinklárek Lukáš, Fusek Matyáš, Vašička Jan, Stodůlka Damien, Gach David, Neumann Lukáš, Urban Martin, Buzinkai Simon, Gadžor Lukáš, Tulej Alex, Hynek Adam, Karola Marek, Kučerňák Jakub, Machala Adam, Nedzynski Simon, Němec Adam, Krupa Jakub.

Kategorie 6.+7.+8. třída

(Ročníky 2007,2006,2005)

Hlavní trenér: Dědek Jan, Barus Miroslav
Kontakt: 734 134 774
Termín schůzky s rodiči: Pondělí, 30. 4. 2018, 17:00 hod. – ZS Vsetín (sraz u hlavního vchodu ZS)

Seznam hráčů: Bitala Jakub, Souček Ondřej, Drozd Štěpán, Fojtů Josef, Hřava Jakub, Kočí Kateřina, Ondruš Filip, Pavliš Daniel, Pekař Martin, Štípák Matěj, Vrba Štěpán, Zezulka Jiří, Škrabola Dorian, Kučný Michael, Frolo Jakub, Pala Tadeáš, Vilém Lukáš, Mikulka Michal, Matějová Petra, Prchlík Lukáš, Šedlbauer Matěj, Juráň Matěj, Chovančík Petr, Máčala Jakub, Svěrák Matěj, Javorský Radek, Kotrla Adam, Malčík Adam, Zeťák Matěj, Kovář Filip, Ostrčil Tobiáš.

Dorost a Junioři: Sraz hráčů je naplánován na pondělí na zimním stadionu v kabinách v 17:00, jde o schůzku s hráči, kde bude představen plán letní přípravy a trenéři.