Hokejisté převzali ocenění za sportovní kolektiv roku

Klub • 22.02.2016

Na prahu play-off 2016 převzali hokejisté VHK ocenění Nejlepší sportovec města Vsetín v kategorii Kolektiv za loňský rok. K ceně jim pomohl postup do finále soutěže, který by letos rádi zopakovali. Ocenění převzali brankář Petr Hromada a kapitán mužstva Daniel Vaněk. Titul Sportovní osobnost získal dlouholetý kustod hokejistů Zdeněk Markytán.

Slavnostní vyhlášení se konalo ve čtvrtek v reprezentativních prostorech vsetínských Maštalisek. V kategorii kolektivů se z ocenění radoval A-tým VHK, který v těchto dnech zbrojí na závěrečné boje aktuální sezony. „Je to skvělé ocenění tvrdé a týmové práce managementu klubu, trenérů, hráčů a realizačního týmu. Všichni mají podíl na úspěchu, kterého jsme v minulém roce dosáhli a který chceme letos ještě překonat,“ uvedl Danel Vaněk.

„Nemalý podíl na tom mají také lidé z města Vsetína a fanoušci, kteří nám věřili a podporovali nás na Lapači i na stadionech soupeřů. Proto se i pro letošní rok na cestě za úspěchem budeme držet našeho motta Společně za Vsetín, protože my všichni jsme jedna velká valašská hokejová rodina,“ dodal.

Titul Sportovní osobnost přiřkla porota kustodovi Zdeňku Markytánovi, jenž na Lapači na bázi dobrovolnosti pracuje již od roku 1972. Jeho přínos pro vsetínský hokej je obrovský pro jeho obětavost a vstřícnost.

Další foky naleznete ve Fotogalerii.