Informace pro výherce dresů legend z právě skončené aukce

Redakce • 11.12.2019

Aukce dresů legendárních vsetínských hokejistů z exhibičního utkání proti Třinci skončila. Zájemci mohli dražit unikátní úbory brankářů Romana Čechmánka a Jaroslava Kameše, obránců Radima Tesaříka či Pavla Zubíčka nebo útočníků Tomáše Sršně, Ondřeje Kratěny či Michala Broše. Dresy do aukce věnoval klub HC Oceláři Třinec, který právě listopadovou reprízou nezapomenutelného finále extraligy z roku 1998 oslavil své 90. narozeniny.

Drtivou většinu dresů se podařilo podepsat někdejšími vsetínskými hráči, kteří v exhibičním utkání 8. listopadu v třinecké Werk areně nastoupili. Často jde o mnohonásobné mistry republiky, světové šampiony a v případě Romana Čechmánka i o olympijské vítěze.

Vyvolávací cena každého dresu odrážela rok založení vsetínského klubu, tedy 1939 korun. Čtrnáct unikátních úborů nakonec fanoušci vydražili za 49 045,- Kč, úspěšní dražitelé obdrží ke každému dresu certifikát pravosti. Výtěžek půjde na projekt speciálního inline povrchu, který Valaši plánují pro letní měsíce instalovat do prostoru ledové plochy na zimním stadionu. „Zejména naše děti by se totiž na této ploše mohly nadále rozvíjet ve svých dovednostech,“ sdělil už dříve jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola. Na stejný účel putuje zisk z hokejové Tomboly 50 na 50 na domácích utkáních Vsetína.

Úspěšní dražitelé mají dvě možnosti, jak si dres včetně certifikátu pravosti převzít:

• Osobní odběr ve fanshopu dle otevírací doby
    Otevírací doba fanshopu: Při domácích utkáních A-týmu 16 - 19 hodin a dále v úterý 15 - 17 hodin a v pátek 14 - 16 hodin.
  • Zaslání na dobírku
    V tomto případě skrze email fanshop@hc-vsetin.cz, případně po telefonické domluvě na tel: 725 623 189

Na průběh celé aukce se můžete podívat zde.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava