Na Cestě startuje do 3. ročníku

Zuzana Marcalíková • 24.09.2001

Časy se mění a s nimi nejen rozpočet a ambice vsetínského klubu. Po několika letech tvorby hokejových webů jsme se rozhodli dát svému snažení konkrétní tvar. I tyhle stránky vyšly z dílny společnosti eSports.cz a nemá cenu zastírat, že jsou produktem jediným. Jestli tedy budou čtenáři letos Cestovat, nebude to jen po tribunách a náhodných setkáních s hráči.

Vztahy s přestaviteli našeho hokeje se z fanouškovských setkání postupně proměnily v jednání většinou účelová, místy se posunuly do roviny osobních přátelství. Je nasnadě, že obojí obnáší jisté soukromí, které nelze jen tak vynést na veřejnost.
Jsem ovšem přesvědčena o tom, že stránky vsetínského klubu mají svého osobitého genia loci. Ten zvláštní duch místa návštěvníkům dodává pocit, že za prezentací objektivních faktů stojí skuteční lidé, nikoliv stroje na zavedené fráze. Seriál, kde se mluví i tom, že hokejisté a kluboví činovníci jsou koneckonců taky jenom lidé, tu specifickou atmosféru může jen podpořit. Startujeme tedy do 3. ročníku Cestování s předesláním, že jeho obsah bude tvořen citlivě a s ohledem na všechny uváděné osobnosti a skutečnosti.