Na měsíční hostování ze Sokolova přichází brankář Adam Beran

Redakce • 09.12.2021

Hokejisté VHK ROBE Vsetín hlásí novou posilu. Na měsíční hostování ze Sokolova přichází brankář Adam Beran. „Vzhledem k tomu, že David Gába je stále ve stavu zraněných a Kuba Málek pravděpodobně odletí příští týden na MS dvacetiletých, tak právě Adam vytvoří s Davidem Sachrem brankářskou dvojici na toto období,“ sdělil jednatel klubu Daniel Tobola.

Dvaadvacetiletý gólman doposud působil v mládeži Plzně a Karlových Varů, Chance ligu hrál za Litoměřice a naposledy právě za Sokolov. Nyní bude až do 7. ledna oblékat zelenožlutý dres. „Adam i přes svůj mladý věk má s Chance ligou zkušenosti. Věříme, že společně s Davidem Sachrem porci prosincových a lednových utkání zvládnou a navážou na naše dosavadní výsledky,“ uvedl Tobola.

„Dostal jsem na výběr, jestli na Vsetín chci jít nebo ne. Měl jsem ihned jasno. Můj cíl je vyhrát každý zápas, který tady dostanu. V kabině pár kluků znám, takže se adaptovat nebude problém,“ řekl Adam Beran po svém příchodu na Valašsko.