Odstartovala aukce narozeninových dresů VHK!

Redakce • 25.11.2019

Právě nyní můžete na webu Sportovniaukce.cz dražit narozeninovou sadu bílých dresů VHK ROBE Vsetín, ve kterých Valaši na podzim oslavili výročí 80 let od založení klubu. Slavnostní úbory jim přinesly štěstí, vždyť svěřenci trenérů Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka v nich naplno bodovali ve všech třech soutěžních utkáních: proti Chomutovu (5:2), Havířovu (3:1) i Dukle Jihlava (3:2).

Dresy můžete dražit zde!

Narozeninová sada dresů je výjimečná hned ve dvou ohledech. Tím prvním je jejich technické provedení, kdy řada důležitých prvků je na úborech našita speciální technikou. Druhým je pak barva. Dresům dominuje bílá, jejímž prostřednictvím VHK vzdává hold své zbrojovácké minulosti. Historickými barvami Vsetína byly totiž až do roku 1993 červená, bílá a modrá. Stávající identitu klubu reprezentuje na dresech zelená, žlutou klub povýšil na zlatou. Právě ta symbolizuje šest mistrovských titulů, kterými se Vsetín stal nejúspěšnějším celkem samostatné české extraligy.

Vyvolávací cena dresů odráží rok založení klubu a činí 1939 korun. Výtěžek z dražby poputuje na projekt inline povrchu, který chtějí Vsetínští instalovat pro letní měsíce do prostoru ledové plochy na zimním stadionu. „Zejména naše děti by se totiž na této ploše mohly nadále rozvíjet ve svých dovednostech,“ sdělil jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola.

Konec aukce je v pondělí 9. prosince ve 20:00.

Po ukončení aukce klub preferuje předání dresů osobně v kanceláři na zimním stadionu. Ve vybraných případech je možné dresy zaslat poštou. Každý úspěšný dražitel získá k dresu certifikát pravosti a při osobním předání také plakát vsetínských hokejistů v bílých dresech jako dárek.