Spolupráce s generálním partnerem pokračuje

Klub • 04.04.2019

Tak jak probíhají intenzívní jednání o složení týmu na další prvoligovou sezonu, jsou v plném proudu jednání s našimi partnery pro nadcházející sezonu. V minulých dnech proběhlo jednání s naším generálním partnerem společností ROBE lighting s.r.o., kde vedení klubu poděkovalo za skvělou spolupráci a podporu hokeje na Vsetíně a také se hodnotila právě skončená sezóna. Zároveň se hovořilo o plánech na sezónu nadcházející.

Zástupci našeho generálního partnera a vedení klubu se shodli, že se podařilo naplnit naše předsezónní sportovní i ekonomické cíle a dohodli se na pokračování spolupráce pro další prvoligový ročník ve stejné podobě. Valašský hokejový klub bude i nadále působit pod značkou VHK ROBE VSETÍN, na což je celý náš klub patřičně hrdý a pro novou sezónu platí pro A-tým stejný sportovní cíl. Tím je se opět zlepšit a postoupit v rámci playoff minimálně o jeden stupínek výše než tomu bylo v sezoně 2018/2019.