Důležité informace k úternímu přípravnému utkání s Kopřivnicí

Redakce • 16.08.2020

Seriál přípravných utkání na novou sezonu pokračuje v úterý, kdy Valaši na domácím ledě od 18 hodin přivítají soupeře z Kopřivnice. S ohledem na aktuální hygienická opatření a nařízení vlády, kterými se klub musí řídit, čeká hokejisty i fanoušky několik změn. Týkají se přístupu na stadion a pohybu v jeho areálu, rozvržení jednotlivých sektorů nebo pravidel rozestupů. Přinášíme je souhrnně v tomto článku. Prodej vstupenek na duel s Kopřivnicí startuje v pondělí v 10:00.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

VHK ROBE Vsetín vyvinul maximální úsilí o to, aby se fanoušci mohli po více než pěti měsících opět na Lapači naplno radovat z hokeje. Všichni se ale musí řídit mimořádnými předpisy, se kterými se seznámíte prostřednictvím tohoto odkazu (klikněte). Fanoušci musí mít na stadionu po celou dobu nasazenou roušku a dodržovat rozestupy. Ke vstupu na Lapač vydal klub směrnici, všechny informace naleznete zde (klikněte). Tato směrnice vychází z návštěvního řádu stadionu (klikněte). Prosíme všechny návštěvníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování pravidel v těchto mimořádných podmínkách. Jejich dodržováním přispějeme k tomu, aby nadcházející ročník Chance ligy proběhl plynule a bez komplikací.

PRODEJ VSTUPENEK. JAK TO BUDE FUNGOVAT?

Na úterní utkání je potřeba si pořídit vstupenku a to i tehdy, pokud jste držitelem permanentky. Permanentkáři mají tuto vstupenku zdarma, musí si ji ale pořídit skrze prodejní portál, který jim vygeneruje po zadání kódu jejich permanentky nebo voucheru lístek. Tím získají vstupenku, kterou předloží při vstupu na zimní stadion. Samozřejmě lze lístek vyzvednout i na pokladně před utkáním. Počítejte však s tím, že kapacita je snížena a lístek na sezení před zápasem na pokladně už nemusí být. Každý permanentkář se však na zápas dostane. Pokud již nebudou lístky na sezení, může si permanentkář vzít lístek zdarma na stání. Na každé číslo permanentky (číslo nad QR kódem) pořídíte vždy pouze jeden lístek.

Pokud permanentku nemáte, můžete si pořídit lístek na stání za 80 Kč. Opět počítejte s tím, že kapacita je snížena a pokud se vše vyprodá přes internet, na pokladně již žádné lístky nemusí být. Pokladny otevírají v 17:00. Vstup na zimní stadion bude umožněn od 17:15. Děkujeme všem držitelům permanentních vstupenek za pochopení, že pravděpodobně nebudou v úterý sedět na svých tradičních místech.

PRODEJ VSTUPENEK ODSTARTUJE V PONDĚLÍ 17. 8. V 10:00, ODKAZ NA PRODEJ ZVEŘEJNÍME NA NAŠEM WEBU.

ROZVRŽENÍ SEKTORŮ

Stadion bude nově rozvržen do tří sektorů

Sektor 1 - Sezení (407 míst)

• Vchody do sektoru sezení budou dva dle obrázku níže. V aktuální situaci nebude možné uplatňovat místa, která máte koupená na své permanentce. Na sezení se dle vládních nařízení bude sedět tak, že mezi diváky musí být v řadě volné sedadlo a mezi řadami vždy jedna volná.

Sektor 2 - Stání A+B (500 míst)

Sektor 3 - Stání C+D (500 míst)

• Na stání bude v jeho polovině čtyřmetrová zábrana, která bude sektory od sebe rozdělovat. Sektory jsou nazvány A, B, C, D. Sektor A, je naproti sektoru A na sezení, stejně tak další sektory B, C a D. Do sektoru A+B budou fanoušci vstupovat vchodem, na který jsou pro zápasy z minulých ročníků zvyklí. Do sektorů C+D budou fanoušci vstupovat branou na druhé straně stadionu dle obrázku níže. Během zápasu není možné opustit areál zimního stadionu. V opačném případě nebudou moct být fanoušci vpuštěni zpět. Toto pravidlo neplatí pro sektor sezení, kde budou mít fanoušci možnost vrácenek.

SEKTORY JSOU NEPRŮCHOZÍ! NENÍ MOŽNÉ MEZI NIMI PŘECHÁZET

Pohled z přední strany stadionu

Pohled ze zadní strany stadionu

DĚTI DO 140 CM A VOZÍČKÁŘI

V současné chvíli přes veškerou snahu bohužel nejsme schopni poskytnout místa pro vozíčkáře. Služební vchod, kterým vozíčkáři na stadion vstupovali, bude uzavřen. Děti do 140 cm bohužel zdarma v tuto chvíli nemůžou být. Každý fanoušek musí mít svůj lístek. Pevně věříme, že se situace směrem k mistrovským zápasům změní.

AKREDITACE

Aktuální omezení kapacity a specifická pravidla pohybu na stadionu platí také pro zástupce médií. Žádosti o akreditace vyřizujeme individuálně, zájemci se mohou obrátit na email travnicek@hc-vsetin.cz.

SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOST OSOB VSTUPUJÍCÍCH NA ZIMNÍ STADION NA LAPAČI

Od vedení klubu k fanouškům:

„Vážení fanoušci, nová sezona začíná. Byť jsme si to všichni představovali jinak, doba je taková, jaká je. Vyvinuli jsme veškerou snahu, abychom vyhověli co největšímu počtu fanoušků, aby se mohli dostat na zimní stadion. Po jednání s Krajskou hygienickou stanicí ve Zlíně na úterní utkání mohou přijít všichni držitelé permanentních vstupenek. Dostane se i na některé fanoušky s normální vstupenkou. Rádi bychom dovolili vstup všem, ale kvůli platným opatřením to nyní nelze. Žádáme vás, abyste si úterní utkání co nejvíce užili a zároveň dodržovali všechna platná nařízení a bohužel i omezení. Na stadionu choďte s rouškou a nepřecházejte mezi jednotlivými sektory, tak, abychom se tu mohli vidět ve vyšším počtu na dalších utkáních. Věříme, že situace bude v dalších dnech lepší.“ Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín