Důležité informace pro fanoušky k pondělnímu utkání s Havířovem

Redakce • 27.09.2020

Kdo již četl článek před zápasem s Kadaní, tak u souboje s Havířovem půjde o totožný systém. Vzhledem k opatřením vlády, která jsou momentálně v platnosti prozatím do 7. října, věnujte prosím zvýšenou pozornost následujícím řádkům. Kapacita pro nadcházející zápasy je stanovena až k hranici 1000 lidí. Permanentkáři se nemusí o vstup na zimní stadion obávat. Na stadion mohou dorazit. Permanentkáře, kteří mají předplacený sektor stání, bude u vstupu do areálu opět čekat kartonový podsedák s číselným označením.

JAK TO BUDE FUNGOVAT?

• Permanentkáři na sezení mohou na zápas vyrazit se svou plastovou kartičkou, se kterou se dostanou na zápas a na své místo tak, jak jsou zvyklí. U stání prosím věnujte pozornost odstavci níže.
  • Kapacita je momentálně maximálně 1000 diváků na zápase. Vzhledem ke zkušenostem z aktuální, ale i minulých sezon, kdy na zápasy chodí asi 60% permanentkářů, bude uvolněno do prodeje i několik desítek lístků do sektoru stání (musí se sedět viz. níže) a sezení v online předprodeji. Na zápase již pokladna na zimním stadionu nebude otevřena. Aby nebylo porušeno nařízení vlády, je vše hlídáno ticketingovým systémem.
  • Pokud jste si zakoupili vstupenku na stání nebo vlastníte permanentku na stání, tak na pondělní utkání s Havířovem musíte v sektoru na stání jedině sedět. U vstupu do sektoru stání budou připraveny očíslované kartonové podsedáky, se kterými si sednete na tribuně na vyhrazených místech. Doporučujeme fanouškům si doma přibalit i něco navíc, aby jim na tribuně nebylo chladno (šála, klubový podsedák, starší mikina atd.) Není přípustné si donést jako podsedák pevné a potenciálně nebezpečné části (dřevěná deska, plastová deska, kniha atd.) Prosíme a nabadáme fanoušky, aby při zápase opravdu seděli, jinak se může stát, že na další zápasy se tribuna již neotevře. Věříme, že si fanoušci i přes komplikace cestu na stadion najdou a budou domácím hokejistům opět šestým hráčem na ledě.
  • Vzhledem k autkálním restrikcím není možné využít vstupenky zdarma pro děti.
  • Online prodej vstupenek bude spuštěn 27. září od 11:00.