Vsetín hraje o víkendu dvakrát venku

Aleš Koňařík • 27.09.2001

V s e t í n - Podobnými velkými změnami mužstva jako Vsetin prošel v průběhu léta i páteční soupeř z Havířova. Místo zvučných jmen jako Sršeň, Peterek, Melenovský či Pivko bude celek ze severu Moravy sázet na bojovné mládí. Největší posila ovšem přišla na trenérský post. Po letech strávených ve Spartě zamířil do Havířova František Výborný. V dresu „Panterů“ loni nastupovali i dva hráči současného vsetínského kádru, Jiří Hudler a Radovan Biegl.

Před vsetínským mužstvem je poměrně náročný víkend, ve kterém je čekají dva zápasy venku na hřištích Havířova a Kladna. Oba soupeři jsou poměrně blízkými sousedy v extraligové tabulce, o to důležitější bude pro Vsetín urvat body. Havířov, který v minulém kole prohrál v Pardubicích 6:1, se bude muset obejít bez brankáře Pavla Cagaše, kterého trápí natažená třísla. Vsetínským se kromě dlouhodobých marodů Jaškina se Sochorem zranění vyhýbají.