Hokejisté vs. fanoušci se opět střetnou na fotbalovém hřišti

Filip Bazala • 24.06.2011

Fotbalový zápas hokejistů Vsetína a fanoušků se opět uskutečňuje v rámci letní přípravy mužů. K vidění na trávě bude celý tým pod vedením trenéra Viktora Hlobila. Přijďte se podívat na toto neobyčejné utkání a zpříjemněte si začátek víkendu a pátečního večera.

Už je to skoro tradice, kdy se v rámci letní přípravy utkává A Tým vsetínského VHK s fanoušky, kteří je pravidelně povzbuzují v hokejové sezóně. Letos tomu nebude jinak a prvního července od 17:30 se toto utkání rozběhne na novo. Vsetínští muži letos v letní přípravě již dvakrát nastoupili do fotbalového zápasu a pokaždé byli úspěšní. První zápas odehráli v Ratiboři, kde zvítězili 6:4 a druhé klání vyhráli poměrem 7:6 ve Lhotě u Vsetína. Exhibiční utkání proběhne kousek od Vsetína v nedaleké Janové na tamním fotbalovém hřišti. Veškeré občerstvení bude zajištěno.

Exhibiční utkání s fanoušky vsetínského hokeje

Akce: Fotbalový zápas: Hokejisté VHK x Fanoušci

Místo: Fotbalové hřiště v Janové

Datum: 1. července 2011