permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

Permanentky jsou připraveny k vyzvednutí ve fanshopu

Redakce • 02.08.2024

Fanoušci, kteří si formou voucheru zakoupili permanentní vstupenku na novou sezonu 2024/2025, si již mohou vyzvednout hotové karty ve fanshopu, který bude otevřen během domácích přípravných utkání A-týmu s výjimkou zápasů odehraných v Novém Jičíně a Kopřivnici. Více informací s dalšími možnými termíny k vyzvednutí najdete uvnitř článku.

Prosíme o vyzvednutí hotových kartiček v těchto termínech, jelikož se hrají první dva přípravné zápasy mimo zimní stadion (Valašské Meziříčí a Kopřivnice) nebude na těchto stadionech probíhat výměna.

Další vyzvednutí bude možné při přípravných zápasech na Lapači v prodejně fanshopu popř. otevírací době fanshopu (úterý 15-17 hod, pátek 14-16 hod)

Permanentky, které byly zakoupeny s možností zaslání na adresu budou rozesílány v první týden v srpnu na uvedené adresy v objednávce.

Kontakt: p. Tkadlecová tel. 725623189, sekretariat@hc-vsetin.cz