Valná hromada VHK: Novým předsedou klubu byl jmenován Libor Forch

Klub • 22.07.2014

Pondělní mimořádná valná hromada VHK měla na programu změny v řídících orgánech klubu. Novými členy správní rady, tedy výkonného a řídícího orgánu klubu, byli jmenováni Libor Forch, Jiří Krajčík a Daniel Tobola. Předsedou správní rady, tj. předsedou klubu, byl zvolen Libor Forch, jenž ve funkci nahradil odstoupivšího Jana Vlacha. Sportovním manažerem byl jmenován Daniel Tobola, který je zároveň jednatelem VHK.

Cíle klubu zůstávají i po pondělní valné hromadě stejné. Tedy každodenní práce s mladými hráči, aktivní náborová činnost, zachování extraligových soutěží dorostu a tým mužů posunout o jedno kolo play-off dál než tomu bylo v předchozí sezoně.

Hokejové prázdniny se tak blíží ke svému konci, již brzy začne příprava všech mužstev VHK na ledě. „Už se všichni těšíme na led, který by měl být k dispozici v pondělí 4. srpna. Hned ve čtvrtek 7. srpna nás čeká první přípravné utkání s Přerovem, na které všechny fanoušky už nyní zveme,“ uvedl po skončení valné hromady Daniel Tobola.