Vsetínské ženy vítězí i nadále, v předkole přestřílely Litvínov

Michal Veselý • 09.12.2008

L i t v í n o v / V s e t í n - Vynikají vstup do předkola play off mají za sebou vsetínské ženy. V gólové přestřelce dokázaly přestřílet ženy z Litvínova a do bojů o mistra ČR vstoupily na výbornou. První třetina byla na branky nejbohatší, padlo šest branek, po třech na každé straně. Ve druhé části byl vidění jen jeden gól, když se radovaly Valašky. V závěrečné třetině byly k vidění opět brankové hody, tým kouče Šefra si už vítězství vzít nenechal, když ji vyhrál 3:2. Celkově tak celek z Valašska zvítězil 7:5. Dalším soupeřem Vsetína budou ženy pražské Slávie.

HC Litvínov - Valašský hokejový klub 5 : 7 (3 : 3 , 0 : 1 , 2 : 3)

Branky a nahrávkyVHK: Branná Renáta 1+0,Sprateková Zuzana 0+1,Povýšílová Zuzana, 0+1, Svobodová, Monika 1+2 Vaňharová Markéta 1+1, Vávrová Hana 0+1, Jasenská Anna 0+1, Mazánková Klára 3+0, Křupková Martina 1+0, Veliká Monika 0+2

Očima kouče Šefra:Chtěl bych poděkovat kolektivu za bojovnost, byl jsem maximálně spokojen i s tím, jak se tým sehrál, a jak se přizpůsobily hráčky, které máme na hostování. Pro psychickou pohodu týmu bylo moc důležité vyhrát první zápas v předkole play off. V neděli budeme hrát od 13.00 hod. proti Slávii Praha