permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

Deváťáci a sedmáci se zúčastnili mezinárodního turnaje v Praze

Helena Hegeďová • 15.08.2024

Deváťáci a sedmáci se v minulém týdnu zúčastnili mezinárodního turnaje Czech Lions Cup, který se konal od středy do soboty v Praze. Obě kategorie si zahrály proti výběrům z různých zemí a nasbíraly tak cenné zkušenosti. Deváťáci skončili v základní skupině na třetím místě a následně zvítězili v obou zápasech druhé části turnaje. Sedmáci obsadili v základní skupině pátou příčku a ve druhé fázi už se jim bohužel nezadařilo.

9. třída

Sestava VHK na turnaji: Macíček, Němec – Plánka, Haša, Blahula, Žák, Molek, Maček, Bodiš – Maňas, Machač, Březovják, Štěpánek, Klimša, Hajdu, Sušeň, Teplinec, Hřebíček, Ibříšek, Vymyslický.

VHK ROBE Vsetín - Severní Vítr 5:8
Branky a nahrávky: 11. Machač (Sušeň), 12. Hřebíček (Hajdu, Plánka), 13. Plánka, 29. Hajdu (Haša), 38. Teplinec (Plánka) – 9. Berčík (Svrček, Kiselev), 14. Berčík (Plaček), 16. Svrček (Tomčík, Berčík), 16. Kiselev (Svrček), 24. Tomčík (Svrček), 28. Tomčík (Malatinec), 34. Berčík (Malatinec), 40. Malatinec.

VHK ROBE Vsetín – CCM Selects 3:1
Branky a nahrávky: 23. Hřebíček (Hajdu), 36. Hajdu (Teplinec), 40. Machač (Klimša, Hajdu) – 32. Price (Lefere).

VHK ROBE Vsetín – HC Lev 2:3
Branky a nahrávky: 9. Hajdu (Hřebíček, Teplinec), 23. Maňas – 14. Gorenčuk (Kuzma), 14. Lednicky (Bickos), 26. Lednicky (Bickos).

VHK ROBE Vsetín – HC LEV 2011 11:0
Branky a nahrávky: 5. Štěpánek (Hajdu), 15. Maňas (Sušeň, Ibříšek), 16. Hřebíček (Teplinec, Hajdu), 22. Maňas (Březovják, Bodiš), 23. Machač (Molek, Štěpánek), 26. Maňas (Molek, Machač), 26. Klimša (Vymyslický, Žák), 28. Tepluínec (Maček, Bahula), 29. Machač (Haša, Štěpánek), 32. Štěpánek (Bodiš, Maček), 33. Plánka (Maňas).

White Angels – VHK ROBE Vsetín 3:4
Branky a nahrávky: 24. Hajdu (Teplinec), 26. Plánka, 32. Hřebíček (Molek, Bodiš), 35. Hajdu (Březovják) – 29. Lívař (Moroško), 31. Učen (Novak), 34. Lívař (König).

Komentář trenéra Zbyňka Žabčíka

Turnaj splnil svůj účel. Během čtyř dnů jsme odehráli pět utkání, což nám umožnilo sledovat hráče v akci ve více zápasech po sobě. Vzhledem k tomu, že stavíme téměř nový tým s mnoha novými hráči, posloužil turnaj i jako skvělá příležitost pro stmelování kolektivu a vzájemné poznávání hráčů.

Kromě samotného turnaje jsme využili čas k návštěvě pražských památek a měli jsme možnost zavítat na trénink hokejové Sparty. Hráči tak získali jedinečný pohled na to, jak pracuje a trénuje jeden z nejlepších týmů v zemi.

V přípravě nás nyní čekají další utkání, kde budeme i nadále zkoušet nové hráče a postupně ladit formu na nadcházející sezonu.

7. třída

Sestava VHK na turnaji: Opletal, Omasta – M. Trčka, Januš, Zalaba, Machala, Jančina, Mrlina – Navrátilová, Vráblík, Pinďák, J. Trčka, Šťastný, Machálek, Rušar, Křížek.

HC Hvězda Praha – VHK ROBE Vsetín 9:0
Branky a nahrávky: 13. Plesník (Oplt), 18. Pos (Plesník), 26. Plesník (Vanin), 27. Tejnora (Šoupal), 29. Švrčula (Gabriel), 31. Rychtera, 36. Vanin, 38. Švrčula, 39. Šoupal (Švrčula).

VHK ROBE Vsetín – Pro Ambitions 5:4
Branky a nahrávky: 16. Pinďák (M. Trčka), 18. Navrátilová, 21. Křížek, 26. Rušar (J. Trčka), 33. Rušar (Navrátilová) – 3. Benák, 27. Kružík, 30. Benák (Rejthar), 31. Lauer.

VHK ROBE Vsetín – Czech Ice Hockey Academy 3:6
Branky a nahrávky: 16. Trčka (Vráblík), 24. J. Trčka (M. Trčka), 24. J. Trčka (Rušar, Navrátilová) – 5. Kadeřávek (Hlubuček), 6. Drábek (Svoboda), 11. Burget (Budínský), 14. Kadeřávek, 33. Štengl (Kadeřávek), 40. Kadeřávek (Burget).

Skill Drill Academy – VHK ROBE Vsetín 6:1
Branky a nahrávky: 1. Krebser (Merlo), 15. Krebser (Wuest), 20. Krebser, 20. Imrich (Lednicky), 24. Bosshard (Woodtly), 35. Bosshard (Lednicky) – 19. Machálek (Křížek).

VHK ROBE Vsetín – CCM Selects 1:4
Branky a nahrávky: 28. J. Trčka – 3. Willet (Rasenberg), 9. French (Slavik, Heffernan), 33. Nekrasov, 36. Yates (Cozzolino).