Ve Vítkovicích o prodloužení vítězné šňůry

Aleš Koňařík • 08.01.2004

V s e t í n – Strhne některý z týmů letošní vyrovnanou bilanci na svou stranu? Obě dosavadní střetnutí Vsetína s Vítkovicemi skončily remízou 1:1. Zvláště poslední domácí zápas, kdy Vítkovice vyrovnávaly v poslední minutě, vzbudil hodně vzruchu. Sázkové kanceláře totiž utkání stáhly z nabídky pro vysoké procento sázek na nerozhodný výsledek.

Do vítkovické sestavy se po úspěšném boji s rakovinou varlete vrací útočník Luděk Krayzel, Ostravanům budou v pátečním duelu chybět obránci Seman a Kumstát. Vítkovice v posledním kole podlehly osmému Kladnu 4:1, čímž se jejich odstup od posledního postupového místa snížil na rozdíl jediného bodu.

Vsetín sice poslední tři zápasy vyhrál, potíže se složením sestavy však stále trvají. Po úterním klání s Plzní není zdravotně v pořádku Michal Hudec, start dvojce Sochorek – Šebesta zase záleží na svolení opavského klubu. V Opavě v rámci střídavého startu odehráli zápas s Prostějovem vsetínští útočníci Martin Ambruz, Radim Hruška a Marek Dubec. Měli by nastoupit i v sobotu proti Havířovu.

Sestavy v minulém kole:

Vsetín: Biegl - Jaškin, Frolo, Hrabal (25. Němec), J. Polák, Kuboš, Vyrůbalík - Dubec, Pavliš, Demel - Hudec (9. - 17. Ambruz), Stantien, Selingr - Razingar, Sochorek, Šebesta.

Vítkovice: Pinc - Jurečka, Kowalczyk, Ficenc, Černošek, Rimmel, Dresler, Chmelíř, Zápotočný - R. Míka, Burger, Hubáček - I. Padělek, Turek, A. Padělek - Irgl, J. Štefanka, M. Tomášek - Köhler, Hulva, Krenželok.