Pokračuje extraliga, Vsetín hraje v Litvínově

Aleš Koňařík • 25.02.2002

V s e t í n – Už jen čtyři zápasy z povinnosti a sezóna, nejkratší v historii extraligových vsetínských vystoupení, bude patřit minulosti. Po olympijské přestávce se extraliga rozběhne už v úterý. Vsetín zajíždí do Litvínova, k zápasu klíčového významu hlavně pro „Chemiky,“ kteří se s Kladnem přetahují o spásné třinácté místo.

Na severu Čech si z vyřazovacích bojů v druhé nejvyšší soutěži přijede „oddychnout“ Jiří Hudler, který se prozatím dělí o první místo v kanadském bodování play-off. V pěti duelech s Kadaní zkompletoval sedm bodů za 3 góly a 4 asistence. K týmu by se měl připojit i Ondřej Němec, jehož Třebíč už také postoupila do semifinále 1.ligy.

Na domácím ledě se vsetínští představí dvakrát. V pátek je čeká zajímavý duel s Pardubicemi, po intermezzu v Českých Budějovicích se s fanoušky rozloučí soubojem se pražskou Slávií. Úterý 5.března tak bude definitivní tečkou za letošní náročnou sezónou.