Informace pro výherce narozeninových dresů VHK z právě skončené aukce

Redakce • 02.12.2019

Aukce bílé sady dresů, ve které hokejisté VHK ROBE Vsetín oslavili výročí 80 narozeniny klubu, v pondělí večer skončila. Vynesla rekordních 166 991 korun a tento výtěžek poputuje na projekt speciálního inline povrchu, který klub plánuje pro letní měsíce instalovat do prostoru ledové plochy na zimním stadionu. „Zejména naše děti by se totiž na této ploše mohly nadále rozvíjet ve svých dovednostech,“ sdělil už dříve jednatel VHK ROBE Vsetín Daniel Tobola. Na stejný účel putuje zisk z hokejové Tomboly 50 na 50 na domácích utkáních Vsetína.

Slavnostní úbory přinesly Valachům štěstí, vždyť svěřenci trenérů Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka v nich naplno bodovali ve všech třech soutěžních utkáních: proti Chomutovu (5:2), Havířovu (3:1) i Dukle Jihlava (3:2).

Narozeninová sada dresů je výjimečná hned ve dvou ohledech. Tím prvním je jejich technické provedení, kdy řada důležitých prvků je na úborech našita speciální technikou. Druhým je pak barva. Dresům dominuje bílá, jejímž prostřednictvím VHK vzdává hold své zbrojovácké minulosti. Historickými barvami Vsetína byly totiž až do roku 1993 červená, bílá a modrá. Stávající identitu klubu reprezentuje na dresech zelená, žlutou klub povýšil na zlatou. Právě ta symbolizuje šest mistrovských titulů, kterými se Vsetín stal nejúspěšnějším celkem samostatné české extraligy.

Úspěšní dražitelé mají dvě možnosti, jak si dres včetně certifikátu pravosti převzít:

• Osobní odběr ve fanshopu dle otevírací doby
    Otevírací doba fanshopu: Při domácích utkáních A-týmu 16 - 19 hodin a dále v úterý 15 - 17 hodin a v pátek 14 - 16 hodin. Každý úspěšný dražitel, který si dres vyzvedne osobně, dostane jako dárek plakát hokejistů VHK v bílé sadě dresů.
  • Zaslání na dobírku
    V tomto případě skrze email fanshop@hc-vsetin.cz, případně po telefonické domluvě na tel: 725 623 189

Na průběh celé aukce se můžete podívat zde.