Nová soutěž pro fanoušky!

Klub • 16.10.2018

Během každého domácího utkání počínaje zápasem s Českými Budějovicemi jsme pro vás ve spolupráci s partnerem klubu firmou BR servis okna a dveře připravili soutěž o hodnotné ceny! Po první třetině se soutěžící sejdou na trestné lavici domácích a budou ve střelbě na branku soutěžit o dárkové poukazy. Ty budou v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. S dárkovým poukazem můžete nakoupit v našem oficiálním fanshopu na stadionu.

Jak to bude probíhat?

• Soutěžit budou vždy tři soutěžící. Budou vybráni na základě zpravodajů, které na každém domácím zápase rozdáváme. Ve třech zpravodajích bude ukryta nálepka s nadpisem "Postupujete do divácké soutěže". Ta vás posune do soutěže o dárkové poukazy k nákupu v našem fanshopu. Ti, kteří ji ve svém zpravodaji naleznou prosíme, aby se po první třetině dostavili na trestnou lavici domácího týmu.
  • Soutěžit se bude ve střelbě na branku, kde můžete vyhrát dárkové šeky v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 Kč!
  • Začínáme již zápase s Českými Budějovicemi. Soutěž bude probíhat každé domácí utkání.

Partner divácké soutěže

• Firma BR servis s.r.o. je partnerem Valašského hokejového klubu. Zabývá se výrobou oken, dveří, stínící techniky a dalších doplňků. Jejich provozovnu můžete navštívit na adrese 4.května 1295 ve Vsetíně. Podívejte se na jejich web, kde naleznete všechny potřebné infomace www.spravnaokna.cz