O Hudlera je zájem mezi postupujícími kluby

Tomáš Diblík, Aleš Koňařík • 26.01.2002

P r a h a / V s e t í n – Zájem o služby Jiřího Hudlera pro vyřazovací boje projevilo několik klubů z postupující osmičky. Rozhodnutí musí padnout nejpozději do čtvrtka 31.ledna, kdy končí termíny extraligových přestupů. „Play-off bych si zahrál hodně rád, bohužel na Vsetíně letos tato možnost asi nebude. Dostal jsem samozřejmě několik nabídek, ale zatím se nic určitého neví,“ vyjádřil se sám hráč. Pokud by Hudler nakonec přeci jen rozšířil řady některého z týmů majících zaručenou účast v bojích o titul, nejednalo by se o přestup, ale jen o hostování do konce sezóny.

S tím, že v případě předčasného vypadnutí mužstva z play-off dohraje Hudler sezónu za juniorský celek Vsetína. „Potřebuju hrát, abych byl co nejlépe připraven na mistrovství světa osmnáctek,“ vysvětloval nejproduktivnější hráč Vsetína.

Jiří Hudler by podobný přesun nezažil poprvé. Loni byl vzhledem k nabité vsetínské sestavě uvolněn do Havířova, kde jeho krátké angažmá ukončilo vážné zranění krčního obratle.
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno