Odpovědi na 10 nejčastějších otázek souvisejících s prodejem permanentek

Redakce • 02.07.2020

Prodej permanentek pro novou sezonu 2020/2021 ve čtvrtek odstartoval. Veškeré informace o prodeji uvedl VHK ROBE Vsetín v tomto článku. Zároveň přinášíme odpovědi na otázky, které zaznívají popřípadě mohou zaznít v diskusích mezi zájemci o permanentky.

1. Kolik stojí permanentka na sezonu 2020/2021?
Fanoušci mají tradičně možnost zakoupit si permanentku na sezení, nebo na stání. Obě varianty si pak mohou pořídit buď na základní část (permanentka STANDARD), nebo na celou sezonu včetně přípravných utkání a play-off (permanentka EXTRA). Ceny jsou následující: sezení STANDARD – 4100 Kč, sezení EXTRA – 6500 Kč, stání STANDARD – 2300 Kč, stání EXTRA – 3500 Kč.

2. Ušetřím, když si koupím permanentku?
Ano. Vážíme si všech fanoušků, kteří podpoří svůj klub koupí permanentky, a proto se je dlouhodobě snažíme zvýhodňovat. Při zakoupení permanentní vstupenky na sezení letos ušetříte 460 respektive 1220 Kč, u permanentky na stání pak úspora činí 613 respektive 1633 Kč.

3. Chtěl bych klub podpořit, je permanentka ta pravá cesta?
Příjmy ze vstupného a z fanshopu jsou pro klub klíčové, činí až třetinu rozpočtu. Díky zájmu fanoušků se může Vsetín prát o špičku soutěže a pomýšlet na postup do extraligy.

4. Jak a kde si mohu permanentku koupit?
Prodej permanentek startuje ve čtvrtek 2. července. S ohledem na dobíhající hygienická a zdravotní opatření se klub zaměřil na prodej online. Princip je jednoduchý a nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 2. července do 3. srpna 2020, obdrží místo plastové permanentky voucher. Na jeho základě si bude moci v uvedených termínech již vytisknutou permanentku s dárkem vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu.

5. Jsou s prodejem online spojené nějaké poplatky?
Ne, při zakoupení permanentky online neplatíte žádné peníze navíc.

6. Měl jsem permanentku na sezení i vloni, platí mi garance místa?
Samozřejmě. Fanouškům, kteří si v loňské sezoně pořídili permanentku na sezení, držíme garanci jejich místa od začátku prodeje až do pondělí 3. srpna 2020.

7. Když si koupím permanentku na základní část, budu mít přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off?
Ano, držitelé permanentky na sezení STANDARD budou mít po skončení základní části přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off. O časovém horizontu bude klub v aktuální situaci informovat.

8. Co se stane, když se zápasy budou hrát bez diváků?
Všichni věříme, že sezona proběhne bez problémů a všechny zápasy se odehrají v parádní atmosféře před vyhlášenými vsetínskými fanoušky. Jsme v intenzivním kontaktu s ostatními kluby i hokejovým svazem a situaci průběžně vyhodnocujeme. Nikdo z nás si nepřeje hrát bez diváků. Pokud by k tomu ale muselo zásahem vyšší moci dojít a počet diváků na zimním stadionu by musel být regulován, přenese se daný počet utkání všem držitelům permanentních vstupenek do další sezony. Budou tak mít jistotu, že o své peníze, které do permanentky investovali, v žádném případě nepřijdou.

9. Dostanu k permanentce nějaký dárek?
Ano a máte se nač těšit! Každý, kdo podpoří klub koupí permanentky online, získá jako dárek poukaz na konzumaci v restauraci U Lva na vsetínském Dolním náměstí v hodnotě 100 Kč. Prvních šest set fanoušků, kteří si pořídí jakoukoliv permanentku, obdrží klubovou kroniku v hodnotě 499 Kč. Prvních sto fanoušků, kteří se rozhodnout zakoupit online permanentku na stání, si odnese šálu v hodnotě 300 Kč. A pozor, dárky se sčítají, takže pokud budete mezi majiteli první stovky permanentek na stání, získáte všechny tři bonusy naráz. Navíc všichni držitelé permanentních vstupenek mají po celou sezonu 2020/21 stálou slevu 10% na zboží v našem kamenném fanshopu na zimním stadionu. Dárky získáte při vyzvednutí fyzické permanentky ve fanshopu.

10. V loňské sezoně jsem měl permanentku EXTRA a nepřišel jsem si vyzvednout peníze za neodehrané play-off. Klub avizoval, že když si koupím permanentku na novou sezonu, dostanu v tomto případě jako dárek klubovou kroniku.
Sliby držíme. Kronika bude vaše, a pokud při režimu letošních bonusů získáte k permanentce rovnou dvě knihy, věříme, že ta druhá udělá radost třeba vašim nejbližším. Knihu si můžete převzít při vyzvednutí fyzické permanentky ve fanshopu.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava