Ofenzívu Valachů posílí zkušený útočník Roman Pšurný

Redakce • 28.11.2021

Vsetín se dohodl s Přerovem na příchodu zkušeného útočníka Romana Pšurného. Zlínský odchovanec má za sebou bohatou kariéru. Poslední roky spojil hlavně s Přerovem, kde pravidelně ve vzájemných zápasech trápil vsetínskou obranu. Pětatřicetiletý útočník patří k tomu nejlepšímu, co Chance liga nabízí. Nyní bude hostovat do konce sezony v zelenožlutém dresu a snažit se pomoci klubu naplnit jeho cíle.

„Jsme rádi, že se nám podařilo dojednat příchod Romana Pšurného. Jde o zkušeného útočníka, který nám pomůže jak při hře pět na pět, tak i v přesilovkách. Od začátku sezony hledáme kvalitního centra a věříme, že jej nyní máme. Našim trenérům by měl být k dispozici již na pondělním tréninku,“ komental přesun Romana Pšurného na Valašsko jednatel klubu Daniel Tobola.

Profil Romana Pšurného na serveru eliteprospescts.com zde (klikněte)

Rozhovor a první fotografie Romana Pšurného na Lapači přineseme během pondělí.