Vstupenky online
permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 390 (11.7.2024)

Protestní pochod už dnes!

Tisková zpráva • 15.06.2007

V s e t í n – Avizovaný pochod ulicemi Vsetína, který příznivci místního hokejového klubu naplánovali na pátek, je tady. Začátek celé akce je v sedmnáct hodin u fotbalového stadionu v Tyršově ulici. „Program vyvrcholí na zimním stadionu Na Lapači, kde vystoupí řada hostů,“ řekl hlavní organizátor Alexej Zatyko. Kdo bude mezi těmi, kteří s mikrofonem vystoupí před očekávaný několikatisícový dav? „Svoji účast do dnešního rána potvrdila starostka Květoslava Othová, šéf vsetínského hokeje Oldřich Štefl, trenér mužstva Rostislav Vlach a oblíbený brankář Radovan Biegl,“ poznamenal tiskový mluvčí projektu Václav Trávníček.

Zejména od vystoupení populárního gólmana, který se do Vsetína vrátil po dvouleté odmlce, lze leccos očekávat. Obecně je totiž známo, že Radovan Biegl si servítky nebere. Podle organizátorů akce přichází v úvahu i další hosté, se kterými probíhá intenzivní jednání. Jasno už je také v tom, kdo bude dnešním programem provázet. „Na moderování jsme se dohodli s tiskovou mluvčí vsetínské radnice Evou Stejskalovou,“ uvedl Trávníček.

Kromě samotného pochodu přichystali fanoušci také internetovou petici. Do dnešního dne ji na adrese chcemevsetinvextralize.nazory.cz podepsalo přes půl třetího tisíce lidí z celé republiky. „Snad bude jejich počet stále narůstat,“ věří Zatyko.

Organizátoři protestního pochodu, který slouží jako vyjádření nesouhlasu s vyhozením Vsetína z extraligy, žádají přítomné fanoušky o vstřícnost k médiím. „Média nejsou naši nepřátelé,“ upozornil Trávníček, podle kterého se na protestní akci sjíždějí novináři z MF DNES, hokej.cz nebo z TV Nova.

Protestní pochod 15.6.2007

Začátek: 17:00 od fotbalového stadionu v Tyršově ulici
Program: Pochod ulicemi Vsetína kolem budovy VZP na zimní stadion Na Lapači. Zde vystoupí řada hostů v čele se vsetínskou starostkou Květoslavou Othovou nebo populárním brankářem Radovanem Bieglem.
Konec akce: Podle délky projevů všech řečníků.
banner pod článkem