Vstupenky online
  80. narozeniny

Středeční repríza: Devět gólů v jihlavské brance a památný triumf Dopitových svěřenců

Redakce • 31.03.2020

Byl to jeden z největších momentů, které doposud v Chance lize zaznamenali. Svěřenci trenérů Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka na konci listopadu 2018 v domácím prostředí rozstříleli Duklu Jihlavu vysoko 9:2. Valaši tehdy soupeři před kamerami České televize ukončili šňůru devíti utkání bez porážky, s níž se celek z Vysočiny vyhříval na čele tabulky, a potěšili čtyři tisícovky diváků na Lapači. Reprízu památného duelu můžete sledovat prostřednictvím našeho webu ve středu od 17:30!

Odkaz ke sledování utkání je zde (klikněte). Promítání doporučujeme sledovat na monitoru počítače nebo na chytré televizi.

Jak utkání hrané 24. listopadu 2018 vypadalo?

Skvělé představení před televizními kamerami předvedli hokejisté VHK Vsetín. V souboji s vedoucím celkem tabulky z Jihlavy od prvních minut jasně dominovali a postupně navyšovali náskok až na 7:0. Dukla sice poté v přesilovce pět na tři snížila, to však skvělé návštěvě 4050 nemohlo pokazit oslavu hokeje. Naopak, ve zbytku duelu Valaši potvrdili svou dominanci a v závěru si vychutnávali zasloužené ovace. Vsetín rozdrtil lídra tabulky 9:2.

Co o duelu řekl trenér Luboš Jenáček?

„Jihlava přijela jako vedoucí tým tabulky, kdy devětkrát zvítězila za tři body, takže měla perfektní sérii. My jsme šli do utkání s velkou pokorou. S tím, že soupeř je výborný a má formu. Ale myslím si, že jsme předvedli výborný, ne-li nejlepší výkon sezony. Od začátku jsme byli hladoví a výborně bruslili. Hráli jsme týmově a to se ukázalo jako klíčové. Myslím, že můžeme kluky, počínaje gólmanem Davidem Gábou, pochválit, protože podali perfektní výkon.“.

Fotografie z utkání

Předchozí promítání