V sobotu se nehraje, Kadaň na Lapač nepřijede

Klub • 11.09.2021

Klub SK Trhači Kadaň v den utkání 11. září oznámil VHK ROBE Vsetín, že na zápas 1. kola, který byl na programu v 17 hodin na Lapači, nedorazí. Omlouváme se všem fanouškům, kteří se na mistrovské utkání s účastí diváků po dlouhé době těšili. VHK ROBE Vsetín v současné chvíli čeká na oficiální odůvodnění, které dostane od ČSLH, proč se sobotní zápas neuskuteční. Podle toho se bude odvíjet další postup klubu.

Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín: „Dnešní utkání s Kadaní se bohužel neodehraje. Co máme informace, tak nemají hráče a k utkání vůbec neodcestovali. Nenaděláme s tím nic a budeme čekat na oficiální důvody, které dostaneme z ČSLH, proč k utkání nejedou. Dle toho se náš klub rozhodne, zda bude s jejich důvody souhlasit, či nikoliv, a utkání bude kontumováno. Omlouváme se všem našim fanouškům, hodně jsme se na úvodní zápas sezony všichni těšili, ale musíme to vydržet a počkat si na středu 22. září, kdy budeme hrát doma s Porubou. Děkujeme za pochopení.“

O dalším vývoji budeme na našem webu informovat.

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno