Vsetínské ženy nadělily Brnu devět golů

Michal Veselý • 22.09.2008

V y š k o v - Ke třetímu mistrovskému zápasu nastoupily vsetínské ženy na ledě Bulldogs Brno. Utkání skončilo jednoznačným výsledkem 9 : 0 pro Valašky, i když průběh zápasu tomu zcela neodpovídal.První dvě třetiny dokázaly brňenské hráčky držet krok a vytvořily si i několik dobrých šancí, ze kterých ale nedokázaly skorovat. Svým kvalitním výkonem se o to zasloužila brankařka Iva Martincová.Do kolen dostala brňanky častá vyloučení, která je připravila o možnost bojovat o lepší výsledek. Osudné okamžiky přišly ve třetí třetině, kdy ve vlastní přesilovce 5 ku 3 obdržely branku, která je naprosto zlomila a od té chvíle předváděly už jen pasivní odevzdanou hru.Brankostroj vsetínských děvčat se rozjel na plné obrátky, když soupeřkám nastřílely v této části hry 6 gólů a tím zpečetily své vítězství.Kaňkou na jinak velmi pěkném a vydařeném utkání zůstává zranění hráčky Hany Bučkové, která se při obranném zákroku nešťastně zranila o svou hokejku a musela být ošetřena ve vyškovské nemocnici. Další zápas sehrají hráčky VHK v neděli 29. září v 10:00 proti Slezanu Opava.

Bulldogs Brno - VHK Vsetín 0 : 9 (0:2, 0:1, 0:6)

(22. 9. 2008 ve 13:15 ZS Vyškov)

Branky a nahrávky:Mazánková Klára 5+1,Povýšilová Zuzana 2+1,Svobodová Monika 1+2,Baslová Eva 0+2,Jasenská Anna 1+0,Špoková Jana 0+1.

Sestava VHK: Martincová - Povýšilová, Svobodová, Mazánková, Baslová, Špoková, Jasenská, Skacilová, Bučková, Vávrová, Kovářová.